ANA SAYFA
ÜYELER
FOTOĞRAFLAR
GEZİ GÜNLÜKLERİ
ETKİNLİKLER
FORUM
FOTOİZ SEYAHAT KULUBÜ
  TÜRKÇE ENGLISH
21 Ocak Pazar ´18
Genel Kurallar
...
Genel Kurallar
  1. Yasa dışı her türlü düşünce ve faaliyetlerin sempatizanlığını, tanıtımını ya da savunuculuğunu içeren ve TCK\'ya göre suç teşkil eden fotoğraflar silinir.
  2. Herhangi bir siyasi düşüncenin, ideolojinin, dinin propagandasını yapan, fotoğraf sanatıyla ilgisi olmayan, üyelerimizi rahatsız edebilecek eleştiri, yorum ve fotoğraf sahipleri önce uyarılır. Uyarılar dikkate alınmaz ve söz konusu durum devam ederse kullanıcının üyeliği Site yönetiminin uygun göreceği bir tarihe kadar askıya alınır. Üye askıdan indirildikten sonra söz konusu rahatsız edici eylemlere devam ederse ikinci bir uyarıya gerek kalmadan o kullanıcının üyeliği sonlandırılır.
  3. Site içinde genel ahlak kurallarına uymamak, açık ya da özel mesajlarla (İçeriği ne olursa olsun) diğer üyeleri rahatsız etmek, yasa dışı her türlü düşünce ve faaliyetlerin sempatizanlığını, tanıtımını ya da savunuculuğunu yapmak üyeliğin iptali nedenidir.
  4. Kullanıcı beğendiği bir fotoğrafa en fazla +4 en düşük -2 puan verebilir. Her (+) ve (-) puan birebir fotoğraf puanına yansır.
  5. Bir kullanıcı 24 satte bir fotograf yükleyebilir.
  6. Fotoğraf sahibine fotoğrafı ile ilgili olarak yapıcı eleştiri yapılması gerekir. Hakarete varan eleştiriler şikayet gelmesi durumunda moderatörler tarafından silinir. Bu tür eleştirileri sıkça yapanların üyeliği 1 aylık askı sürecine alınır.
  7. Yüklenen bir fotoğrafın silinmesi durumunda, yükleme hakkınız da oradan kalkmış olacaktır.
  8. Sadece JPEG formatında dosya yükleyebilirsiniz. Fotoğrafların en ile boy çarpımı 800.000 pikselden fazla, 300.000 pikselden az olamaz. Yüklenen dosyanın boyutu en fazla 300 Kbyte olabilir.
  9. İstemediğiniz takdirde, sitemizle ilgili hiçbir duyuru yada reklam maili tarafımızdan size gönderilmeyecektir.
  10. "Günün fotoğrafları" son bir ay içinde yüklenen fotoğraflar arasından editörlerimiz tarafından seçilmektedir. Bu seçimde tamamen fotoğraf değeri dikkate alınmaktadır.
  -->
   
Kurallar Hakkımızda
SSS Reklam & Sponsorluk
  Künye  
44 Ziyaretçi, 1 üye,
toplam 45 kullanıcı online
© 2008 Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu site en iyi 1024x768 (32 bit) ekran çönürlüğü, IE 6+ ile izlenir.
Copy Right 2008. All Right Reserved /FOTOIZ.COM/ .